Ben Kimim?

Adıyamanda beş kardeşten biri olarak dünyaya geldim. Liseyi Adıyaman da bitirdikten sonra Ankara Gazi Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi Bölümünden 1985 yılında mezun oldum ve ondan sonra 10 yıl kesintisiz 10 farklı yerde Beden Eğitimi öğretmenliği yaptım. 1995 yılında Amerikaya gitmeye karar verdim ve uyguladım. Buraya geldikten sonra bilgisayar işi ile uğraşmaya başladım ve şu anda Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olmuş durumdayım. Şu anda Satış işinde çalışmakla beraber kendi şirketim olan Stork Corporation da çalışmaktayım.

Stork Corporation, Amerika’nın Minnesota eyaleti, Roseville şehrinde bulunan bir şirkettir. Corporation teknoloji, ticaret, ticari konsultasyon, e-ticaret, çeviri-tercüme, ithalat/ihracat, web tasarımı, ve barındırma hizmetleri sunmaktadır.

Müşterilerine en iyi servisi vermeyi amaç edinen şirket, bu nedenle bütün teknolojik ihtiyaçlarınızı karşılama azmindedir.

En iyiyi sunmaya özen gösteren şirketimiz bunu en az fiyatla yapmayıda garanti eden bir yapıya sahiptir. Her türlü sorunuz için bize e-posta göndermeyi ihmal etmeyiniz. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi görmeniz açısından bizimle iletişime geçmenin hiç masrafı olmadığını unutmayınız

Published by

admin

One day I will write somthing down here, not too far....

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.